Objednávky

Jak objednávat

Objednávku je možné provést telefonicky, emailem nebo osobně po předchozí domluvě (je možné se domluvit na setkání u mě ve studiu nebo kdekoli jinde).

Kdy objednávat

Objednat dort lze minimálně 3 pracovní dny předem. Všechny dorty a sladkosti vyrábím sama a kapacita je omezena, proto čím dříve si zamluvíte termín, tím lépe.

Cena dortů

Cena se stanovuje individuálně, záleží na velikosti, příchuti a náročnosti zdobení. Minimální cena dortu je 800Kč za zdobený dort o velikosti 10 porcí.

Přeprava a skladování dortů

Pokud si dort vyzvednete u mě v provozovně, je třeba dbát zvýšené pozornosti při jeho přepravě. Dort je nejlepší přepravovat na rovné ploše, nejlépe v kufru auta, v létě se zapnutou klimatizací a je třeba ho co nejdříve umístit do lednice. Nenesu žádnou odpovědnost za škody způsobené nevhodnou přepravou.
Je možné se domluvit na dopravě dortu přímo na akci či svatební hostinu. Velké dorty přepravuji rozložené na jednotlivá patra a sestavuji přímo na místě. Cena dopravy je 10Kč/km tam i zpět.
Dort je třeba skladovat v chladu a suchu, nejlépe v krabici, ve které ho ode mě dostanete, aby se zabránilo navlhnutí fondánu a cukrových ozdob.

Všechny dorty doporučuji spotřebovat do 24 hodin od převzetí.